بزودی - فیلم سان

دانلود فیلم Four Good Days 2020

6.2 IMDB
FA En

این فیلم بر اساس داستانی واقعی نوشته‌ی «الی ساسلو» نویسنده‌ی «واشینگتن پست» اقتباس شده و سرگذشت زنی به نام مالی با بازی کونیس را روایت می‌کند، زنی ۳۱ ساله که ملتمسانه از مادرش دب با بازی کلوس می‌خواهد در جنگ با هروئین او را یاری کند. دب علی‌رغم یک دهه ناامیدی، اندوه و خشم، برای آخرین بار می‌کوشد دخترش را از اعتیاد به هروئین برهاند.

A mother helps her daughter work through four crucial days of recovery from substance abuse.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم In the Earth 2021

6.3 IMDB
FA En

در حالی که جهان به دنبال درمان یک ویروس فاجعه بار است، یک دانشمند در اعماق جنگل برای تهیه تجهیزات معمولی اقدام می کند.

As the world searches for a cure to a disastrous virus, a scientist and park scout venture deep in the forest for a routine equipment run.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم Things Heard & Seen 2021

FA En

یک هنرمند مجددا به دره هادسون نقل مکان می کند، غافل از اینکه سرنوشت شومی در انتظار ازدواج اوست...

An artist relocates to the Hudson Valley and begins to suspect that her marriage has a sinister darkness, one that rivals her new home's history.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم We Broke Up 2021

FA En

لری و داگ زوجی کهنسال، چند روز قبل از عروسی خواهر کوچک لوری، بی با جیسون از یکدیگر جدا شدند. به منظور برهم نخوردن عروسی، زن و شوهر تصمیم می گیرند وانمود کنند که تا آخر هفته هنوز با هم هستند.

Lori and Doug, a longtime couple who break up just days before Lori's little sister Bea's wedding to Jayson. In order to not disrupt the fun, the couple decides to pretend they're still together until the weekend is over.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم Stowaway 2021

FA En

یک مسافر قاچاق در مأموریتی به مریخ تصادفاً آسیبی جدید به سفینه وارد می‌کند. اعضای سفینه که با بحران منابع رو به کاهش مواجه شده‌اند و زندگی خود را در معرض خطر می‌بینند باید تصمیمی ناممکن بگیرند.

A stowaway on a mission to Mars sets off a series of unintended consequences.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم The Courier 2020

7.3 IMDB
FA En

گریویل وین ، جاسوس جنگ سرد و منبع روسی اش سعی می کنند بحران موشکی کوبا را پایان دهند.

Cold War spy Greville Wynne and his Russian source try to put an end to the Cuban Missile Crisis.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم Wrath of Man 2021

FA En

این فیلم داستان اچ را روایت می‌کند. او شخصیتی سرد و مرموز است که در یک کمپانی حمل و نقل پول نقد مشغول به کار است. این کمپانی هر هفته صدها میلیون دلار را در سراسر لس‌آنجلس جابجا می‌کند.

The plot follows H, a cold and mysterious character working at a cash truck company responsible for moving hundreds of millions of dollars around Los Angeles each week.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم The Suicide Squad 2021

FA En

به جهنم یا «بل رو» خوش‌آمدید، زندانی با بالاترین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده آ. جایی که بدترین ابرشرورها نگهداری می‌شوند و جایی که آن‌ها برای خروج هر کاری می‌کنند – حتی به گروه فوق-سری و فوق-مرموز «تسک فورس اکس» می‌پیوندند. مأموریت مرگ-یا-عمل امروز؟ گرد‌آوری گروهی از تبه‌کاران از جمله بلاداسپورت، پیس‌میکر، کاپیتان بومرنگ، رت‌کچر ۲، سیوانت، شاه کوسه، بلک‌گارد، جاولین و روانی محبوب همه، هارلی کویین. سپس تجهیز آن‌ها با سلاح‌های سنگین و انداختن آن‌ها (به معنای واقعی کلمه) در منطقه‌‌ی دور افتاده و تصرف‌شده‌ی جزیره‌ی کورتو ماتیز. این جوخه باید از جنگلی مملو از نیروهای دشمن در هر گوشه و کنار عبور کند و مأموریت اکتشاف و نابودی خود را انجام دهد، در حالی که تنها کلونل ریک فلگ در کنار آن‌هاست تا فرماندهی‌شان کند... و آماندا والر از طرف دولت در گوششان، تمامی حرکات‌شان را زیر نظر گرفته. و مثل همیشه، یک حرکت اشتباه به مرگ آن‌ها می‌انجامد (چه به دست دشمن، چه هم‌تیمی چه خود والر). اگر کسی اهل شرط‌بندی است، علیه آن‌ها سرمایه‌گذاری کند – همه‌ی آن‌ها.

Super-Villains Harley Quinn, Bloodsport, Peacemaker and a collection of cons at Belle Reve prison join the super-secret, super-shady Task Force X where they are heavily-armed and dropped off at the remote, enemy-infused island of Corto Maltese.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم Cruella 2021

FA En

داستان «کروئلا» در دهه‌ی ۱۹۷۰ لندن روی می‌دهد و سرگذشت دختر سارق جوان، زیرک و خلاقی به نام «استلا» را دنبال می‌کند که می‌خواهد با طراحی‌هایش نامی برای خود دست و پا کند. او با گروهی از سارقین جوان که میلش به شرارت را می‌ستایند همکاری می‌کند تا در خیابان‌های لندن زندگی خود را بسازند. یک روز استعداد استلا در مد چشم یک اسطوره مد با بازی «اما تامپسون» را می‌گیرد. اما رابطه‌ی این دو سبب وقوع حوادث و کشف‌هایی می‌شود که استلا را وادار می‌کند با پذیرفتن خصایص بدخویانه‌اش به «کروئلا» تبدیل شود.

A live-action prequel feature film following a young Cruella de Vil.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا

دانلود فیلم Here Are the Young Men 2020

6.3 IMDB
FA En

داستان فیلم در مورد گروهی از نوجوانان دبیرستانی است که از پایان دوران تحصیل در این مقطع خوشحالند و می‌خواهند جشنی به همین مناسبت بگیرند. اما همان‌گونه که انتظار می‌رود این برنامه‌ها به انحراف کشیده می‌شود و جوان‌ها باید با عواقب رفتارشان مواجه شوند.

Dublin teenagers Matthew, nihilistic Rez, and the deranged Kearney, leave school to a social vacuum of drinking and drugs, falling into shocking acts of transgression.

دانلود + تماشا
افزودن به لیست تماشا